Home » Hororová trička, ve kterých se rozhodně neztratíte

Hororová trička, ve kterých se rozhodně neztratíte

normalLibujete si v hororech a strašidelných seriálech ? Máte někoho, kdo hororům fandí a hledáte pro něj vhodný dárek ? Tak už dál hledat nemusíte.

Hororová trička čekají jen na vás ! Například tričko s nápisem „Normal people scare me“. Tuto frázi zná asi každý skalní fanoušek děsivého amerického seriálu American Horror Story. Tento oceňovaný a v jistém smyslu průlomový seriál láme rekordy. Rodina, která v něm vystupuje je pomalu ale jistě postižena temnou minulostí, odehrává se kolem ní plno záhad, tajemství a objevuje se čím dál víc mrtvých. Dejte najevo své sympatie.

Potěšit se ale mohou i fanoušci dalších seriálů a hororových kousků. Holdujete lid kultovnímu survival zombie horor seriálu Walking Dead. Nebuďte monotónní jako unavený zombák a pořiďte si jedno ze skvělých triček s tématem Walking DeadEvoluce člověka, Team Daryl, slogan seriálu – Bojuj s mrtvými, obávej se těch co žijí anebo opravdu strašidelná tématika s končetinami nemrtvých, které se derou přes dveře – hlavně neotvírejte.dontopen

Love sucks – neboli láska bolí, to je hlavní motiv trička k seriálu Vampire Diaries. V češtině jej hordy fanoušků znají spíše pod názvem Upíří deníky. Tento americký fantasy-hororový seriál se svezl na vlně hitu Stmívání a řeší také podobnou tématiku. Vztahy a spory upírů, prolínající se s reálným světem. Neváhejte a pořiďte si seriálové tričko Vampire Diaries.

 

 

 

Okomentovat

Email nebude zveřejněn. Vyžadovaná pole jsou označena *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top